Vinisijus Žunior; Foto: Beta/AP/Bernat Armangue

Real potopio “podmornicu” u senci jezivih scena: Karvahalu se noga skoro prepolovila (FOTO)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu Viljareal rezultatom 2:0 (1:0), u devetom kolu španske La Lige. Međutim, da li bi ova pobeda “kraljevskog kluba” mogla da se nazove “Pirovom”?

Posle šokantnog poraza Madriđana od Lila u Ligi šampiona, lakše se disalo ove večeri kada je prednost doneo Federiko Valverde golom u 14. minutu. Taj momenat je usmerio meč na stranu domaćina.

Viljareal se trudio da uzvrati, a početkom drugog dela čak umalo dobio penal koji nije dosuđen zbog prethodnog ofsajda. I onda je tačku stavio Vinisijus Žunior koji je postavio konačan rezultat prelepim pogotkom u 73. minutu.

Međutim, nedugo potom se Brazilac povredio. Samo šest minuta kasnije mu je stradalo rame i zamenio ga je mladi Turčin Arda Guler. Tu nije bio kraj pehovima Reala.

Jezive scene na “Bernabeu”

U nadoknadi, kada je sve već bilo rešeno, ozbiljno se povredio Dani Karvahal. U pokušaju da izbije loptu, šutnuo je protivničkog igrača, a slika u nastavku vam dovoljno govori na koji način mu je stradala desna noga.

Real Madrid je drugi na tabeli sa 21 bodom, dok je Viljareal treći sa 17 osvojenih bodova.

Sledi dvonedeljna pauza, a potom će Real Madrid u narednom kolu 19. oktobra igrati u Vigu protiv Selte, dok će Viljareal dan kasnije dočekati Hetafe.