Real Barsa Juventus

Real sigurnim korakom grabi ka novoj tituli: Samo čudo je spasilo Osasunu pravog debakla (VIDEO)

Real nastavlja put do titule prvaka Španije. Ove subote, izabranici Karla Anćelotija demolirali su Osasunu u meču u kojem su četiri gola u mreži domaćih bili malobrojni. Bilo je to 29. kolo La Lige.

Gosti iz Madrida dobro počinju meč. U četvrtom minutu Vinisijus Žunior krade loptu odbrani Osasune i postiže gol za 1:0.

Osasuna se vraća samo tri minuta kasnije. Ante Budimir odlično se snalazi u petercu i postiže svoj 15. gol u sezoni i izjednačuje na 1:1.

Real je do novog vođstva došao u 18. minutu. Asistent je bio Fede Valverde, strelac Dani Karvahal.

Iako je u prvom poluvremenu moglo da bude i više golova, Real je na odmor otišao sa vođstvom od 2:1, a posle 20-ak minuta igre u drugom Kraljevski klub je sa dve brze akcije završio posao.

Prvo je Brahim Dijaz pobegao odbrani Osasune u 61. minutu. Marokanac koristi sjajnu loptu Valverdea i postiže gol za 3:1.

Vinisijus je tri minuta kasnije stavio tačku na ovaj meč. Valverde treći put asistira, a Brazilac pogađa za 4:1.

Međutim, to nije bio konačan rezultat. U nadoknadi vremena, Osasuna preko Munjoza smanjuje zaostatak na konačnih 4:2.

Kraljevi su vodeći na tabeli sa 72 boda, Đirona ima 10, a Barselona 11 manje i titula je veoma blizu Madriđanima. Ukoliko ne budu imali neki ozbiljan niz kikseva u narednih devet mečeva.