Radnik Surdulice
Fudbaleri Radnika, Foto: Radnik Surdulica

Remi za kraj sumorne jeseni u Surdulici: Volejčina sa 20 i kusur metara za treću u nizu Čukaričkog

Fudbaleri Radnika i Voždovca odigrali su u Surdulici bez pobednika (1:1) u meču 18. kola Superlige.

Gosti iz Beograda poveli su golom Džuniora Flemingsa u 14. minutu. Asistent napadaču sa Jamajke bio je Nikola Zečević. Domaćin je do izjednačenja i boda stigao autogolom Vukašina Đurđevića u 81. minutu.

Radnik je ostao poslednji na tabeli sa 11 bodova, dok Voždovac na sedmom mestu ima 22.

Radnik u narednom kolu gostuje Novom Pazaru, dok će Voždovac dočekati Železničar.

Razbudio se Čukarički u smiraj jesenje polusezone i niže pobede jednu za drugom. Danas je u Ivanjici pobeđen Javor 2:1.

Đorđe Ivanović je u 8. minutu doveo goste u vođstvo, ali je u 55. Bosić doneo izjednačenje. U samom finišu Stanković hvata volej sa preko 20 metara i trese mrežu Ivanjičana za novu pobedu “brđana”.

Trećim zaredo trijumfom ekipa Igora Matića se popela na 5. mesto na tabeli.