Inter Milan's Marko Arnautovic, left, and Bologna's Tommaso Corazza challenge for the ball during an Italian Cup round of 16 soccer match between Inter Milan and Bologna, at the San Siro stadium in Milan, Italy, Wednesday, Dec. 20, 2023. (AP Photo/Luca Bruno)
(Foto: Beta/AP Photo/Luca Bruno)

Senzacija u Kupu Italije: Inter ispao od svog bivšeg igrača posle nestvarnog preokreta

Veliko iznenađenje u Kupu Italije napravio je Frozinone u utorak veče kada je eliminisao Napoli, a večeras je sličnu stvar uradila i Bolonja.

Inter je na domaćem terenu poražen od ekipe koju vodi njegov bivši igrač Tijago Mota posle produžetka sa 2:1.

Golova nije bilo u prvih 90 minuta minuta kada je Lautaro Martinez promašio penal sredinom drugog poluvremena, a onda mnogo uzbuđenja u dodatnih pola sata.

Najpre je Inter poveo već u 92. minutu preko Augusta i činilo se da je pitanje prolaska dalje rešeno.

Međutim, gosti su uzvratili na opšte iznenađenje u 112. minutu preko Beukemea. Kada se mislilo da će ekipu koja prolazi dalje da odluče penali, gosti su još jednom šokirali domaće.

Bolonja je do drugog gola i velike pobede došla u 116. minutu kada je Ndoje zatresao mrežu rezerviste Audera i odveo svoju ekipu u četvrtfinale Kupa Italije.