Zemun - Rad; Foto: Youtube/Fudbalski savez Beograda

Skandal u beogradskom derbiju: Nije šala – meč Zemuna i Rada prekinut zbog ukradenog šala (VIDEO)

Utakmica 14. kola Srpske lige Beograd između domaće ekipe Zemuna i Rada prekinuta je u 16. minutu i nije nastavljena.

Navijači Zemuna su u 16. minutu meča, pri rezultatu 2:0 za njihov klub, ukrali šal golmanu Rada, koji je bio zavezan za mrežu gola gostujuće ekipe.

Golman Rada Luka Martinović je potom pokušao da objasni glavnom sudiji šta se desilo. U istom trenutku desio se okidač, pa su se na drugom kraju stadiona navijači Rada sukobili sa policijom. Posle svih dešavanja gosti su napustili teren i nisu se vratili.

Konačnu odluku o utakmici doneće takmičarski organi Fudbalskog saveza Beograda. Šta se sve dešavalo, pogledajte u priloženom snimku, počev od 28.45 minuta.