Nenad Bjelica i Liroj Sane, sukob na utakmici
Bjelica i Sane u klinču (Foto: Printscreen/Twitter/Football tweet)

Skandal u Minhenu! Hrvatski trener davio reprezentativca Nemačke nasred terena (VIDEO)

Neverovatna scena i skandal na utakmici u Minhenu. Hrvatski trener Nenad Bjelica isključen je zbog fizičkog napada na Liroja Sanea, fudbalera Bajerna i reprezentacije Nemačke.

Bavarci i Union iz Berlina su odigrali zaostali meč Bundeslige, ali je senku na dobru i borbenu utakmicu stavio trener gostiju koji je nasrnuo grubo na fudbalera šampiona Nemačke.

Čak dva puta ga je uhvatio za gušu uz sočne posvke (P***a ti materina), dok ih članovi dva stručna štaba nisu razdvojili.

Naravno, glavni sudija Vilenberg je pokazao hrvatskom treneru crveni karton i put u svlačionicu, dok je Sane dobio žuti karton jer je na silu pokušao da uzme loptu Bjelici i tako ušao u klinč sa njim.

Bajern je savladao Union sa 1:0 pogotkom Portugalca Rafaela Gerera u 46. minutu. Deset minuta kasnije pogodio je i Hari Kejn, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.

Ovom pobedom Bavarci su smanjili zaostatak za liderom Leverkuzenom na četiri boda, dok Union posle poraza ostaje na 15. mestu, tik iznad zone ispadanja.