Soccerbet Kup prijateljstva, Omladinci FK Crvena zvezda

Soccerbet Kup prijateljstva: Zvezda posle dva preokreta protiv Voše postala prvi polufinalista

Soccerbet Kup prijateljstva ulazi u završnu fazu, a ovog petka na programu su četvrtfinala.

Prvi polufinalista postala je ekipa Crvene zvezde koja je sa 3:2 pobedila Vojvodinu i to posle dva preokreta. Dok je mesto u polufinalu obezbedila i ekipa Rjeke pobedom nad Borcem iz Banja Luke sa 3:2.

Prvo je Zvezda vodila 1:0, pa gubila 1:2, da bi na kraju prelomila posle kikseva Novosađana i slavila.

Pogotke za Zvezdu dali su Storebra u 8. minutu, kao i Teofilović u 53. i 58. Za Vošu je dvostruki strelac bio Božičić u 25. i 44. minutu.

Crveno-beli će u narednoj fazi igrati protiv boljeg iz duela Željezničar – Osijek.

Goleada i u drugom meču na Zlatiboru

Rjeka je već u 39. minutu imala prednost od 2:0 i to posle golova Došena i Momčilovskog, to je i bio rezultat posle prvih 40. minuta.

U drugom delu igre sa dva brza gola u 47. i 55. minutu Borac uspeva da stigne do 2:2 posle golova Burnjakovića i Bogdanića, međutim inicijativa Rječana nagrađena je u 73. minutu kada je Momčilovski stigao do drugog pogotka na utakmici.

Rjeka će u polufinalu igrati protiv podgoričke Budućnosti koja je golom Kostića iz 60. minuta slavila minimalnim rezultatom (1:0) protiv Brere iz Strumica, taj meč je na programu bio od 15.00.

Podsećamo, Soccerbet Kup prijateljstva se igra 80. minuta.