Sukob na večitom derbiju omladinaca

Sramota na derbiju omladinaca: Lola Smiljanić nasrnuo na sudiju, umešao se i Milijaš (VIDEO)

Večiti derbi između omladinaca Crvene zvezde i Partizana obeležio je sraman incident na terenima ispod južne tribine Marakane. Naime, po postizanju trećeg gola za crveno-bele u 68, minutu, trener večitog rivala Milan Lola Smiljanić isključen je zbog nasrtaja na pomoćnog sudiju.

Smiljanić, koji je letos preuzeo omladince crno-belih posle “stažiranja” u OFK Beogradu, bio je nezadovoljan nekim odlukama zbog čega nekoliko puta protestovao, a nakon što je isključen, krenuo je ka prvom pomoćniku Bošku Božoviću i unosio mu se u lice.

SOCCERBET KVOTE ZA MEČEVE ZVEZDE I PARTIZANA

Pritrčao je u tom trenutku i trener crveno-belih omladinaca Nenad Milijaš u želji da smiri situaciju. Nastala je velika gužva, pojedinci su se sapleli i našli na zemlji, ali srećom izostala je potpuna tuča.

Taj detalj pogledajte u 68. minutu utakmice na priloženom snimku, a treba istaći da je Zvezda slavila sa 3:0 i tako se osvetila crno-belima za poraz u večitom derbiju kadeta koji je odigran pre podne.