Printscreen: X/@AlhilalBayt

Šta bi Saudijci da nema Srba? Sergej gol, Mitar asistencija

Fudbaleri Al Hilala igraju protiv Al Etifaka meč 21. kola Premijer lige u Saudsijkoj Arabiji, gde na poluvremenu imaju prednost od 2:0 i to zahvaljujući srpskim fudbalerima.

Sergej Milinković-Savić je postigao prvi gol na daanašnjoj utakmici dok je Aleksandar Mitrović bio asistent kod drugog gola.

Reklo bi se da je izuzetno lako Al Hilalu kad u svojim redovima imaju Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinković-Savića, jer bi se reklo da su i jedan i drugi izuzetno dobri pred golom protivnika.

Mitrović je to već pokazao mnogo puta, dok je Sergej to sada uradio i to nakon kornera.

Ruben Neveš je centrirao, a na pravom mestu je bio Sergej koji je preciznim udarcem savladao golmana Al Etifaka.

Drugi gol za Hilal je postigao iskusni Al Davsari na asistenciju Aleksandra Mitrovića u 45. minutu, te se na poluvreme otišlo pri rezultatu od 2:0 za favorizovane goste.

“Peta” Mitrovića za drugi gol

Drugi gol za Hilal je postigao iskusni Al Davsari na fantastičnu asistenciju Aleksandra Mitrovića u 45. minutu. Mitar je petom proigrao saigrača koji je lako prošao pokraj defanzivaca i postigao gol, te se na poluvreme otišlo pri rezultatu od 2:0 za favorizovane goste.

Mitrović je malo pre gola dobio i žuti karton.