Flamengo Krikiuma; Foto: X/The Sportsman

Teško ćete naći bizarniju scenu: Flamengo dobio penal u 89′ zbog dve lopte na terenu (VIDEO)

Prethodne noći su se u okviru brazilske Serije A sastali Flamengo i Krikiuma i u samom finišu dobili smo neverovatan rasplet utakmice. Naime, sve je rešeno penalom u 89. minutu kojim su domaći slavili trijumf rezultatom 2:1. Ali, kako je do toga došlo, poprilično je bizarno.

Naime, u kaznenom prostoru Krikiume su se našle dve lopte, a sudija iz nekog razloga prethodno nije prekinuo igru. Iako je morao. Kako je tekao napad Flamenga, jedan igrač gostujućeg tima Eden Citadin je jednom loptom pogodio drugu i tako prekinuo opasan prodor rivala.

A onda je sudija ponovo zablistao i otkrio novo pravilo svim fudbalskim poklonicima. Iako je i sam prvi pogrešio, dodelio je jedanaesterac Flamengu, a defanzivcu Krikiume žuti karton. Potpuno neverovatna i do sada neviđena situacija.

Flamengo je na kraju pobedio tim golom Gabrijela Barbose u 89. minutu i uz prethodni gol Pedra preokrenuo nakon početnog vođstva gostiju pogotkom Rodriga.