TSC Frajburg
Zablistao: Miloš Vulić (Foto: MN press)

TSC blickrigom učvrstio 3. mesto, bez pobednika u duelu najmlađih superligaša (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a savladali su u Bačkoj Topoli ekipu Voždovca sa 2:0 u okviru 27. kola Superlige i tako učvrstili treće mesto na tabeli.

Domaćin je poveo pred kraj prvog poluvremena kada je Jovanović odlično primirio dugu loptu Stojića, odložio je do Pantovića koji je centaršutem pronašao Vulića, a bivši fudbaler Crvene zvezde odlično reagovao i doveo u prednost svoj tim.

Nisu ni dva minuta prošla od vodećeg gola, a Ćirković je odličnim prodorom i driblingom prevario čitavu odbranu gostiju i doneo TSC-u prednost od dva gola.

Voždovac je u drugom poluvremenu probao da se vrati, TSC je branio rezultat koji je stekao krajem prvog poluvremena. Iskusni Milan Radin je dobio crveni karton pred kraj meča, ali „Zmajevi“ nikako nisu uspeli da opasnije priprete domaćinu.

TSC je ovom pobedom zacementirao treće mesto na tabeli, osvojivši 56. bod, dok je Voždovac sve dalje od plej-of mesta, nalaze se na 11. poziciji sa 30 bodova.

Lutovac sačuvao “Traktoriste”

IMT i Železničar iz Pančeva podelili su bodove (1:1) na stadionu Voždovca. Gosti su poveli preko Aleksandra Đorđevića u 82. minutu, ali je bod “Traktoristima” Lutovac u 88.

Novobeograđani su sada 13. na tabeli sa 28 bodova, dok Železničar ima 23 boda i nalazi se na 15. mestu. U sredu “Traktoristi” gostuju Crvenoj zvezdi, dok će Železničar dan ranije dočekati Radnik iz Surdulice.