TSC Čukarički

TSC pretekao Partizan! Čukarički za 22 minuta podigao “belu zastavu”

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole pobedili su Čukarički na svom terenu rezultatom 2:0 (2:0) u 35. kolu Super lige Srbije.

Ekipa Žarka Lazetića je na ovaj način preuzela drugu poziciju na tabeli i imaće priliku da na njoj ostanu ukoliko Partizan danas ne trijumfuje protiv lučanske Mladosti.

SOCCERBET KVOTE: (1.45) PARTIZAN (5.00) MLADOST (5.85)

Vicešampion zemlje je odigrao znatno kvalitetnije, skoncentrisanije i iskoristio poklone koji su im se ukazivali. Čukarički je, za razliku od pre samo tri dana kada su rutinirali Vojvodinu, izgledao potpuno energetski istrošeno i nisu ozbiljnije ugrozili tri boda koja je TSC rano imao u šaci.

Golove za tim sa severa zemlje postigli su Petar Stanić u 6. minutu kada je iskoristio grešku odbrane rivala, a rezultat je podebljao odlični Ifet Đakovac. Odlično su se domaći kretali između linija Čukaričkog, stvarali prostor i u prvom poluvremenu je moglo biti i mnogo ubedljivije da su Ćirković i Pantović bili precizniji.

U nastavku, kontrola TSC, a priliku da umanje rezultat gosti su imali u četvrtom minutu nadoknade preko Slobodana Tedića.

Ovo je rezultat koji odgovara i Vojvodini čija je utakmica zakazana za nešto kasnije danas i tim Božidara Bandovića će moći da se ponovo izjednači sa Čukom na 5. mestu na tabeli.