Atalanta's Davide Zappacosta, left, scores his side's fourth goal of the game during the Italian Serie A soccer match between Atalanta and Frosinone at the Gewiss Stadium in Bergamo, Italy, Monday, Jan. 15, 2024. (Spada/LaPresse via AP)
Davide Zapakosta postiže četvrti gol za Atalantu, Foto: Beta/Spada/LaPresse via AP

U 14. minutu smo znali ko je pobednik meča u Bergamu

Pukla je petarda u Bergamu za peto mesto na tabeli! Atalanta je razmontirala Frozinone u 20. kolu Serije A 5:0.

Samo 14 minuta je bilo potrebno da bismo saznali ko će biti pobednik ovog meča. U periodu od 8. do 14. minuta tri lopte su završile u mreži gostiju.

Počelo je penalom, koji je možda i prestrogo dosuđen, a koji je u pogodak pretvorio Kopmajners.

Pet minuta kasnije Ederson sjajno utrčava iz drugog plana i duplira vođstvo, da bi De Ketelare manje od 60 sekundi nakon toga postigao i treći gol za “Boginju”.

U drugom poluvremenu jeste Gasperinijeva četa spustila nogu s gasa, ali opet su postigli 2 gola. Najpre je Zapakosta završio golom kontrapanad, a u prvom minutu nadoknade upisao se i Holm.