Dobitni tiket (Foto: Soccerbet)

Uplatio 130 dinara, uzeo 7.000 evra: Vircov “otpadak” u 101. minutu mu doneo bogatstvo

Novi vikend za nama doneo je novi ludi tiket odigran u kladionici Soccerbet. Ovaj očigledno pasionirani ljubitelj fudbala odlučio je da petak i subotu popodne provede uz TV ekran i najbolje lige Evrope, odakle je “pokupio” čak 18 utakmica i sve ih pogodio. U glavu.

Najveću kvotu na tiketu (2,75) pogodio je na meču Bastija – Amijen (1:0), gde je igrao keca na tim sa Korzike, a jedini tip koji nije bio fiks, bio je 3+ golova na meču Grashopers – Sion, koji je završen pobedom “Skakavaca” od 3:1.

Imao je i dosta sreće jer je Florijan Virc u 11. minutu nadoknade posle promašenog penala “ugurao” loptu u mrežu Menhengladbaha za pobedu Leverkuzena od 3:2 (snimak na kraju teksta), dok je Barselona jedva pobedila Atletik Bilbao sa 2:1 golom Roberta Levandovskog u 75. minutu za kvotu 1,65.

Na uloženih 130 dinara, ovaj srećni dobitnik je pogodio kvotu od 4.321 i zaradio fantastičnih 842.606 dinara, što je nešto više od 7.000 evra. Svaka čast.