Notingem Forest - Brentford
Notingem Forest - Brentford (Foto: Beta/AP)

Uspavanka, pa drama u Notingemu: Isključenje, kiksevi, nestvarna nadoknada – 2. poluvreme koje je imalo sve (VIDEO)

Fudbaleri Notingema i Brentforda odigrali su nerešeno u okviru 7. kola Premijer lige. Iako je golman Notingema kiksnuo za prvi pogodak tima iz Londona, uspeli su momci iz Foresta da demonstriraju karakter kad je bilo najteže i da obezbede svom timu pozitivan rezultat – 1:1.

U prvom poluvremenu nije se bogzna šta dešavalo, ali u drugom je zabave bilo na pretek.

Prvo je domaći tim ostao bez Nijahatea, koji je dobio drugi žuti karton u 57. minutu.

Golman Notingema kiksnuo, Forest ipak pokazao karakter

Samo minut kasnije, usledio je kiks golmana Foresta, koji je iskoristio Kristijan Norgard. Tačnije, Norgard je šutirao glavom sa nekih 10 metara, a čuvar mreže Tarner je praktično samo pao i nije uspeo dovoljno da skrene jednu, ne preterano tešku loptu. Pogledajte taj detalj OVDE.

Međutim, nije se predavao Notingem, pošto je preko Nikolasa Domingeza uspeo da poravna rezultat samo šest minuta kasnije. Taj gol pogledajte OVDE.

Interesantno, nadoknada utakmice je trajala čitavih 13 minuta, što je skoro kao jedan ceo produžetak u kup takmičenjima.

Do kraja meča rezultat se nije menjao, pa je Notingem ostao 11. sa osam bodova, dok jedan bod manje ima Brentford na 13. mestu.