Fudbaleri Vozdovca, na utakmici Superlige Prvenstva Srbije protiv Radnickog Nisa, na stadionu TC Vozdovac. Beograd, 05.11.2023. foto: MN PRESS / vm Fudbal, Vozdovac, Superliga Prvenstvo Srbije, Radnicki Nis
Fudbaleri Voždovca pobedili posle 2 meseca, Foto: MN Press

Voždovac pobedio posle 2 meseca: Frajdej dao gol i pocrveneo, IMT i Pančevci i ne mrdaju iz opasne zone

Tri pobede domaćina u subotnjim mečevima Superlige Srbije. Osim Partizana koji je pobedio Vojvodinu, po tri boda su osvojili i Voždovac i Mladost iz Lučana.

U prvom meču dana Lučanci su savladali Železničar iz Pančeva minimalnim rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola na meču bio je Patrik Eze Frajdej u 47. minutu. Ali posle desetak minuta je ostavio i saigrače na cedilu. Morao je ranije od ostalih u svlačionicu zbog drugog žutog kartona.

Gosti iz Pančeva taman krenu gore iz opasne zone, ali onda dožive udarac koji ih vrati nazad.

Voždovac dočekao pobedu

Još od 2. oktobra su na “krovu” čekali trijumf. I Voždovac je posle tačno 2 meseca uspeo da upiše pobedu. Nastradao je debitant, IMT 4:0.

Sve je bilo rešeno već posle prvih 45 minuta kada su Nešković i Burmaz pogodili za 2:0. Još dva pogotka su postigli Antonijević i Jočić u drugom poluvremenu.

Kvote za mečeve Superlige koji se igraju u nedelju pogledajte OVDE.