Fenomenalne 2 odbrane Rajkovića u nekoliko sekundi, Printscreen: SSQ

Za 4 sekunde 2 čudesne odbrane Rajkovića: “Izvadio” je čistu loptu iz gola i spasio Al Itihad

Predrag Rajković je sa 2 neverovatne odbrane obeležio trijumf Al Itihada protiv Al Kalidža nakon preokreta 4:1.

Reprezentativni golman Srbije čudesno je reagovao u poslednjem minutu prvog poluvremena i sprečio goste da povedu sa 2:0 i time dodatno otežaju posao njegovom timu.

U samo nekoliko sekundi je zaustavio dva udarca protivničkih igrača. Prvo je ukrotio izuzetno snažan udarac sa distance, ali se lopta odbila potpuno samom napadaču Al Kalidže koji je bio pre “nebranjenim golom”.

I šutirao je odmah glavom, ali se Rajković pridigao i uspeo da odbrani i taj udarac na samoj gol-liniji.

To je verovatno ulilo dodatnu energiju i motiv njegovim saigračima koji su u drugom poluvremenu sa 2 gola Benzeme i jednim Auara došli do pobede. Tako Al Itihad ostaje na 2. mestu sa istim brojem bodova i utakmicom više od vodećeg Al Hilala.