Ajaks našao novog trenera
Ajaks (Foto:

Za Ajaks bi bilo idealno da ceo Amsterdam prespava ovu sezonu: Novi debakl Kopljanika

Fudbaleri Brajtona pobedili su u gostima Ajaks rezultatom 2:0 u meču četvrtog kola grupe B Lige Evrope.

Golove za Brajton postigli su Ansu Fati u 15. i Simon Adingra u 53. minutu. Za Kopljanike bi najbolje bilo da ih neko uspava i probudi narednog jula.

U drugom meču četvrtog kola grupe B od 21 čas igraće AEK i Olimpik iz Marselja.

Tuluz je na svom terenu pobedio Liverpul 3:2 u meču četvrtog kola grupe E. Golove za domaći tim postigli su Aron Donum u 36, Tijs Dalinga u 58. i Frank Magri u 76. minutu. Strelci za Liverpul bili su Kristijan Kaseres (autogol) u 74. i Diogo Žota u 89. minutu. U drugom meču u grupi Lask je na svom terenu savladao Rojal Union 3:0.

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena su pobedom u gostima protiv Karabaga 1:0 u meču četvrtog kola grupe H izborili plasman u osminu finala Lige Evrope. Jedini gol na utakmici postigao je Viktor Bonifejs u 94. minutu iz penala. Od 21 čas igraće Haken – Molde.

Fudbaleri Rena pobedili su na svom terenu Panatinaikos 3:1 u meču grupe F. Viljareal je u gostima bio bolji od Makabija iz Haife 2:1.

Slavija je u Pragu u grupi G pobedila Romu 2:0, dok je Servet na svom terenu bio bolji od Šerifa 2:1.