Zapata i Sanabria; Foto: Beta/AP/Fabio Ferrari

Zapata naoštrio rogove “bikova”, a Srbi osigurali trijumf Torina: Atalanta je neprepoznatljiva

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu Atalantu sa 3:0, u utakmici 14. kola Serije A. Ceo meč za “bikove” odigrali su srpski reprezentativci, Vanja Milinković-Savić na golu i Ivan Ilić u veznom redu.

Torino je poveo golom koji je Duvan Zapata postigao u 22. minutu, a prednost je udvostručio Antonio Sanabrija u 56. minutu iz jedanaesterca. Konačan rezultat postavio je Zapata, svojim drugim golom na utakmici, u petom minutu nadoknade vremena.

Torino je prekinuo niz od dve utakmice bez pobede i sada zauzima 10. mesto sa 19 bodova. Atalanta je u poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle šestog poraza ima 20 bodova na osmom mestu na tabeli.

U sledećem kolu Torino će igrati na gostujućem terenu protiv Frozinonea, a Atalanta će dočekati Milan.