Printscreen: Sport klub 2

Živkovićev drugi identičan gol u nizu: Mladenović asistencijom u 96. sprečio poraz PAO-a u derbiju s PAOK-om (VIDEO)

Andrija Živković postigao je gol u grčkom derbiju između Panatinaikosa i PAOK-a, ali se nije radovao pobedi. Okršaj na “Apostolosu Nikolaidisu” završen je bez pobedika 2:2.

Drugu utakmicu zaredom je srpski reprezentativac bio strelac i gotovo na identičan način kao protiv Janjine je zatresao mrežu.

Ovog puta u 58. minutu na asistenciju Tajsona čime je doveo u vođstvo svoju ekipu.

Ipak, da dođe do izjednačenja se potrudio njegov saigrač iz srpske reprezentacije Filip Mladenović koji je asistirao Jeremejefu u 96. za izjednačenje.

Prethodno su po gol za obe ekipe postigli Sebastijan Palasios i Brendon Tomas.

Drugi reprezentativac Srbije u redovima “zelenih”, Filip Đuričić, odigrao je 70 minuta.

Ovaj remi nije odgovarao nijednom timu s obzirom da su ostali u zaostatku za šampionom AEK-om.

U ponedeljak su na programu čak 5 mečeva grčkog prvenstva, a kvote za njih možete pogledati OVDE.