Monako - Zvezda; Foto: Beta/AP/Laurent Cipriani

Zvezda primila gol sezone! Spektakularan udarac sa 30 metara – Marko Ilić nije video ovu loptu

Loše je Crvena zvezda završila prvo, a onda još gore otvorila drugo poluvreme utakmice protiv Monaka na stadionu “Luj II”. Razlog je taj jer je u 53. minutu primila novi gol, ovog puta spektakularan i definitivno najlepši u dosadašnjem toku Lige šampiona.

Majstoriju je izveo Vilfrid Singo, štoper Monaka, koji je sa 30 metara posla teledirigovani projektil u same rašlje gola Marka Ilića. Golman Crvene zvezde ovu loptu, praktično, nije ni video. Udarac je bio takav da ga ni dva golmana, žargonski, ne bi odbranila.

Moguće je da su igrači Zvezde potcenili silinu šuta bivšeg igrača Torina i reprezentativca Obale Slonovače. On je to iskoristio i pogodio na fantastičan način.

Čak se čini da mu je lopta, sekund pred kontakt sa njom, “klecnula” i odskočila taman toliko da mu “sedne” na punu kopačku i da je ovako smesti u mrežu Crvene zvezde za 3:1.