Printscreen: YT/@delphieconomicforum2201

Gazda Notingema pobesneo na sudiju pa utrčao na teren: Grk ga vređao sve do svlačionice

Ludu utakmicu odigrali su Notingem Forest i Liverpul u okviru Premijer lige, a gosti su slavili posle pogotka u 99. minutu iako je sudija produžio utakmicu samo 8. minuta.

On je posle isteka 98. minuta propustio priliku da svira kraj, te je dopustio Liverpulu da ima još jedn šansu. Ispostaviće se i kobnu po Notingem, pošto je u 99. minutu Darnin Nunjez zatresao mrežu za konačnih 1:0.

Nije Liverpul bio bolji protivnik, čak su u nekim trenucima i delovali inferiornije u odnosu na domaću ekipu, međutim na kraju je Klopova ekipa stigla do važnih bodova u pohodu na novu titulu i to u dubokoj sudijskoj nadoknadi.

Tek posle poslednjeg zvižduka nastao je pravi haos

Pravi haos nastao je kad je glavni sudija svirao kraj meča. Cela klupa Notingema utrčala je na teren da se obračuna sa arbitrima, a Pol Tirni se razmahao kartonima zbog prigovora.

Osim što su verovaatno svi sa klupe dobili po žuti karton, Tirni se nije libio da pokaže crveni pomoćnom treneru domaćih Stivenu Ridu.

Na teren je utrčao i vlasnik “Šumara” Evangelos Marinakis koji je kako tvrde mediji na “Ostrvu” napao sudije verbalno.

Galamio je za njima i nazivao ih raznim pogrdnim imenima, te ih ispratio sa prozivkama skroz do njihove svlačionice, a dalje nije poznato šta se dešavalo.