Jeziva scena na Marakani: Pokušao makazice, pa kopačkom razbio glavu igraču Partizana

Crvena zvezda danas od 19 časova na stadionu Rajko Mitić dočekuje ekipu Partizana u okviru polufinala Kupa Srbije.

Posle više od sat vremena igre Zvezda ima prednost od 2:0. a LIVE kvote pogledajte OVDE.

U završnici prvog poluvremena, Stamenić je prilikom želje da ‘makazicama’ savlada Jovanovića udario po glavi Antića, zbog čeka je beku Partizana krenula krv.

Naime, igrao se 45. minut, Zvezda je imala napad, a lopta je stigla do Stamenića. Fudbaler crveno-belih je pokušao makazicama da postigne gol. Ali, umesto toga,  na mesto lopte s epodmetnuo Nikola Antić i dobio strašan udarac u glavu. Lekari su odmah ušli na teren, a Stamenić je dobio žuti karton.

Potom, Antić je sanirana povreda pošto mu je glava bila sva u krvi, a onda je sa “čalmom” na glavi nastavio meč. Video povrede pogledajte OVDE.