Odbojkasice Jedinstva, na utakmici Liga Sampiona, protiv Volley MULHOUSE Alsace, u Sportsko poslovnom centru u Rumi. Stara Pazova, 29.11.2023. foto: MN Press / vm Odbojka, Jedinstvo Stara Pazova, Volley Mulhouse Alsace
Jedinstvo iz Stare Pazove bez polufinala Kupa CEV,Foto: MN Press

Još sportova

Tako, tako blizu: Odbojkašice Jedinstva bez polufinala Kupa CEV, presudio im “zlatni set”

Šteta, šteta, baš velika šteta! Jedinstvo iz Stare Pazove ostalo je bez polufinala Kupa CEV, a bilo je tako blizu. Odbojkašice srpskog šampiona su eliminisane od Nojšatela izgubljenim “zlatnim setom” 15:13.

Aktuelni prvak Srbije je na revanš nosio zalihu od dva seta, odnosno trijumfa 3:1 u prvom meču.

Nažalost, istim rezultatom su odbojkašice Jedinstva i poražene, iako su mogle da osvoje još jedan set čime bi sa 2 osvojena seta u gostima sebi obezbedile plasman među četiri najbolje. Ipak, rezultat je bio 25:23, 20:25, 25:19 i 25:18, pa je morao da se igra dodatni, tzv. “zlatni set”.

Nojšatel će u polufinalu Kupa CEV igrati protiv poljskog Budovlani Lođa.