kosarkas Crvene zvezde na utakmici Evrolige protiv Partizana u hali Stark Beogradska arena, Beograd 04.01.2023. godine Foto: Marko Metlas Kosarka, Crvena zvezda, Evroliga, Partizan

Bolomboj vratio Hajnsa u detinjstvo: Zvezdin centar ga monstruozno zalepio na poster

Crvena zvezda na poluvremenu 21. kola Evrolige vodi u Milanu protiv Olimpije rezultatom 47:31. Igrači Janisa Sferopulosa odigrali su jedno od najboljih poluvremena ove sezone kako u Evroligi tako i uopšte.

Fantastičnu igru i energiju crveno-belih upotpunili su fantastični potezi Teodosića, Gedraitisa i za sam kraj poluvremena Bolomboja.

Centar Crvene zvezde na samom kraju prvog poluvremena utišao je publiku u Milanu neverovatnim zakucavanjem. Kucanje Rusa će se gotovo sigurno naći u Top 10 poteza tekućeg kola u najboljoj evropskoj košarkaškoj ligi.

Bolomboj je postigao poslednji koš u prvom poluvremenu i nagradio Gedraitisa za fantastičnu asistenciju. Takođe je nagradio sve saigrače za neverovatnu energiju koju su pokazali na današnjoj utakmici.

Ovo zakucavanje upotpunio je i jedan od najboljih odbrambenih igrača Evrope Kajl Hajns koji je pokušao da zaustavi Džoela na obruču, ali neuspešno. Podsećamo u prvoj četvrtini Hajns je uspeo da povredi tri igrača Zvezde za manje od minut, doduše nenamerno, ali mu jeBolomboj vratio za svaki udarac.