Marko Gudurić; Foto: MN Press

Gudurić nije krio emocije protiv crno-belih: Urlikao je posle svake trojke (VIDEO)

Partizan je u Istanbulu poražen od Fenerbahčea rezultatom 91:76. Dugo su crno-beli pružali otpor, a u prvom poluvremenu se činilo da mogu i do pobede, međutim u poslednjoj četvrtini Partizan je poentirao tek na isteku petog minuta, dok je Fenerbahče postigao čak 14 do tog trenutka.

Tajler Dorsi i Marko Gudurić postigli su većinu poena u poslednjem kvartalu, a umeli su i da proslave veliku prednost koju je pravila ekipa trenera Jasikevičijusa.

Marko Gudurić u prvom ovosezonskom duelu ove dve ekipe nije igrao, ali danas je bio jedan od predvodnika plavo-žute čete. Srpski reprezentativac je postigao 13 poena, a čak 8 u poslednjoj četvrtini, od čega dve trojke.

Nije Marko krio emocije, te koliko mu znače pogotci protiv nekadašnjeg velikog rivala dok je u dresu Crvene zvezde žario i palio parkete širom Evrope. Gudurićevu reakciju pogledajte ispod.

Nije samo Gudurić…

Pored Gudurića na današnjoj utakmici i pre svega u poslednjoj četvrtini istakao se Tajler Dorsi. Potencijalni grčki reprezentativac postigao je 24 poena na utakmici od čeka čak 11 u poslednjoj deonici, a trojke je šutirao 3/3.

Partizan se sada nalazi na devetoj poziciji sa 9 poraza.