Milan - Atalanta
Milan - Atalanta (Foto: Beta/AP Photo/Luca Bruno)

Jović igrao celu utakmicu, ali Atalanta nadmudrila Milan na San Siru: Jedan bizaran detalj obeležio meč Kupa (VIDEO)

Fudbaleri Atalante savladali su Milan u četvrtfinalu Kupa Italije na San Siru sa 2:1 u meču tokom kog je svih 90 minuta odigrao Luka Jović.

Srpski napadač nije imao praktično nijednu šansu tokom duela, jednostavno ga je odbrana tima iz Bergama odlično sačuvala. Stiče se utisak da je dosta opasniji kad uđe s klupe, ali to je samo naše mišljenje.

Kad su u pitanju golovi, domaćin je poveo u 45. minutu preko Rafaela Leaa. Međutim, samo dva minuta kasnije, u nadoknadi prvog poluvremena, poravnao je gost, strelac je bio Kopmajners.

Isti igrač je s bele tačke u 59. minutu doneo pobedonosni pogodak Atalanti.

Golove možete pogledati OVDE.

Međutim, ono što će ostati kao jako bizaran podatak nakon ovog duela jeste činjenica da je sudija Marko di Belo sve kartone (do onog u nadoknadi drugog poluvremena Edersonu) dao zbog prigovora. Zbog toga je i isključio Đanpjera Gasperinija u 38. minutu, a u drugom poluvremenu, u različitim situacijama, dobili su ih Ernandez i Leao.

U dvomeču u polufinalu Kupa Atalanta će igrati sa Fiorentinom.