FMP Soccerbet je poražen i od Studentskog centra, Foto: Ivica Veselinov/FMP via aba-liga.com

ABA liga

Kriza u Železniku: Treći poraz u nizu FMP Soccerbeta

Treći poraz u nizu je doživela ekipa FMP Soccerbeta u ABA ligi. U Železniku su bodove osvojili košarkaši Studentskog centra 99:86.

Odluka o pobedniku je pala u poslednjih pet minuta utakmice kada su izabranici Nenada Stefanovića jednostavno nestali sa terena (82:82). Srljali su iz greške u grešku, gubili lopte, a onda pokušavali da izvuku situaciju šutevima za tri poena.

Nestalo im je strpljenja u napadu, za razliku od njihovih protivnika koji su koš po koš stekli nedostižnih 11 razlike na 2 minuta do kraja.

Kenan Kamenjaš bio je fantastičan sa dabl-dabl učinkom od 22 poena i 12 skokova. Pratili su ga Pavlićević sa 18 i Dokins sa 16 poena.

U poraženom timu 24 poena Besona, 17 je ubacio Bojan Subotić, a 12 Ostin Luk.