Printscreen: X/@skweektv

Ludilo zbog kog se Arena umalo srušila: Kodi pogađa uz zvuk sirene protiv Barselone (VIDEO)

Crvena zvezda vodi na poluvremenu četvrtog kola Evrolige sa 47:44 protiv Barselone, a pored sjajne igre oba tima kako u napadu tako i u odbrani meč je obeležila trojka u poslednjoj stotinki prvih 20 minuta.

Miloš Teodosić ušao je u igru samo kako bi izveo aut, a to je uradio na fantistač način. Popularni Teo je iz auta uposlio Kodija Miler-Mekintajera koji je fintirao a potom i šutirao na vreme, zapravo 0,2 sekunde pre isteka vremena Amerikanac je uputio šut.

Lopta je na oduševljenje preko 20.000 navijača u Beogradskoj areni prošla kroz obruč, a glavni sudija mogao je samo da podigne obe ruke visoko u zrak pokazivajući tri prsta.