Nikola Jokić

Košarka

MVP Jokić režira novo NBA čudo: Denver vratio brejk, Nikoline brojke nikad niko nije imao – novi Džordan osetio Srbinov ringišpil (VIDEO)

Košarkaši Denver Nagetsa uspeli su da pobede Minesota Timbervulvse sa 117:90 na taj način uzvrativši jedan brejk. Serija nije počela onako kako su se u Denveru nadali, ali sada su smanjili na 2.1.

Očekivalo se da će ovo biti teška utakmica za Denver, posebno sa psihološke strane jer su dva puta poraženi kod kuće, a sada su morali da naprave čudo u gostima.

Upravo to su uradili, iako je Minesota na ovom meču bila favorit.

Košarkaši Denvera su imali ubedljivo prvo poluvreme, dok su domaćini igrali veoma loše uz veliki broj grešaka i u napadu i u odbrani.

U trećoj četvrtini sjajno je počeo da igra i Nikola Jokić. Asistirao je, pogađao, a igrači Minesote su sve nemo posmatrali.

Četvrta četvrtina je bila samo puko obavljanje posla, jer su igrači Denvera imali prednost od 26 poena.