Željko Obradović zahvalan našim ljudima iz Nemačke

Obradović oštro odgovorio: “Ne, nije bilo drame”

Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu Bajern iz Minhena rezultatom 86:78 (24:15, 25:17, 22:20, 15:26), u meču trećeg kola Evrolige, a odmah posle utakmice na konferenciju za novinare došao je trener domaćih Željko Obradović.

Obradović je insistirao da je prezadovoljan ekipom i načinom na koji je ona igrala.

Njegov tim je imao +21 u jednom trenutku u prvom poluvremenu, a u poslednjih 10 minuta ušao sa viškom od 19 poena. Uprkos tome, Bajern je uspeo umalo da se vrati, ali Obradović ne smatra da smo videli dramatičnu završnicu.

Ne, nije bilo drame. Ne slažem se. Kontrolisali smo utakmicu sve vreme. Bilo je dosta dobrih minuta i stvari. Zahvaljujem se navijačima koji su još jednom – rekao je Obradović

Upitan je i šta je presudilo?

Agresivnost u odbrani i to što smo svakog trenutka znali šta da radimo u napadu. Iako smo nekad doneli neke pogrešne odluke i promašili šuteve – zaključio je Obradović.