Novak Djokovic of Serbia celebrates after defeating Taylor Fritz of the U.S. in their quarterfinal match at the Australian Open tennis championships at Melbourne Park, Melbourne, Australia, Tuesday, Jan. 23, 2024. (AP Photo/Asanka Brendon Ratnayake)
Meta ljubomornih: Đoković (Foto: Beta/AP Photo/Asanka Brendon Ratnayake)

Đoković

Neverovatna optužba Amerikanca: Srbin na tribinama lažirao srčani napad da spasi Đokovića u trećem setu!?

Novak Đoković i Janik Siner igraju zanimljivo polufinale Australijan opena, ali po tradiciji uvek se javi neki “genije” sa teorijom zavere kao Amerikanac koji tvrdi da je Đoković u trećem setu dobio pomoć sa tribina da se vrati u meč.

Đoković je ubedljivo izgubio prva dva seta (6:1, 6:2), da bi u trećem posle taj-brejka smanjio na 2:1.

Videli smo da je pri rezultatu 5:5 i 40:40 u trećem setu jednom čoveku na tribinama pozlilo pa je Novak inicirao da se ne igra dok mu se ne ukaže pomoć.

Međutim, jedan američki ljubitelj tenisa tvrdi da je čovek koji se onesvestio na tribinama Srbin i da je namerno lažirao srčani napad kako bi “presekao” Sinera u nameri da napravi brejk i prelomi treći set u svoju korist.

– Nisam nikada imao više poštovanja za navijača nego za Srbina na tribinama koji je upravo lažirao potrebu za medicinskom pomoći u pokušaju da spasi Novakovu poteru za novom titulom na Australijan openu – napisao je momak pod imenom “logan” na Tviteru.

Inače, Amerikanac koji je ovo napisao je ljubitelj Njukasla, Klivlend Kavalirsa i Indijanapolis Koltsa, a piše mu i da radi kao trener u NCAA…